Server Technology C2WG24SN-4PJN5D6 24-Outlets PDU - Switched - IEC 60309 32A - 24
Category PDUs
Contract Item
Item Code: 6283812
Weight
27lb
Height
30in
Width
24in
Length
12in
Input Current
32 A
Phase
Three Phase
Plug/Connector Type
IEC 60309 32A
Receptacle Detail
24
Compare
Contract Item
Item Code: 6283812
Weight
27lb
Height
30in
Width
24in
Length
12in
Input Current
32 A
Phase
Three Phase
Plug/Connector Type
IEC 60309 32A