QNAP TRAY-25-NK-BLK03 Drive Enclosure Internal - 1 x Total Bay - 1 x 2.5" Bay
Category Drive Cabinets
Contract Item
Item Code: 5293449
Category Drive Cabinets
Manufacturer QNAP Systems
UNSPSC Code
Weight
1lb
Height
9in
Width
2in
Length
9in
Brand
QNAP
Brand Name
QNAP
Category
Drive Cabinets
Compatibility
Qnap TS-328 Storage System
Country of Origin
Taiwan
Form Factor
Internal
Manufacturer
QNAP Systems
Manufacturer Part Number
TRAY-25-NK-BLK03
Manufacturer Website Address
http://www.qnap.com
Number of 2.5" Bays
1
Number of Total Expansion Bays
1
Product Model
TRAY-25-NK-BLK03
Product Name
2.5" tray Base for SSD on 3-bay NAS
Product Type
Drive Enclosure
Wireless LAN
No
Compare
Contract Item
Item Code: 5293449
Manufacturer QNAP Systems
UNSPSC Code
Weight
1lb
Height
9in
Width
2in
Length
9in
Brand
Brand Name
Category
Drive Cabinets
Compatibility
Qnap TS-328 Storage System
Country of Origin
Taiwan
Form Factor
Internal
Manufacturer
QNAP Systems
Manufacturer Part Number
TRAY-25-NK-BLK03
Manufacturer Website Address
http://www.qnap.com
Number of 2.5" Bays
Number of Total Expansion Bays
Product Model
TRAY-25-NK-BLK03
Product Name