Middle Atlantic DRK19RR44 Rack Rail - 44U Rack Height x 19" Rack Width - Rack-mountable
Category Rack Equipment
Contract Item
Item Code: 5538051
Weight
33lb
Height
5in
Width
7.6in
Length
86in
Form Factor
Rack-mountable
Manufacturer Part Number
DRK19RR44
Product Model
DRK19RR44
Product Name
DRK19RR44 Rack Rail
Product Type
Rack Rail
Rack Width
19"
Compare
Contract Item
Item Code: 5538051
Manufacturer Legrand Group
Weight
33lb
Height
5in
Width
7.6in
Length
86in
Form Factor
Rack-mountable
Manufacturer Part Number
DRK19RR44
Product Model
DRK19RR44
Product Name
DRK19RR44 Rack Rail
Product Type
Rack Rail
Rack Width
19"