Kramer C-A35M/IRRN 3.5mm to IR Receiver Cable
Contract Item
Item Code: 4529160
Manufacturer Kramer Electronics LTD
Description
UNSPSC Code
Weight
0.12lb
Height
1.7in
Width
3.2in
Length
5in
Brand
Kramer
Brand Name
Kramer
Category
Remote Control Extenders
Host Interface
3.5 mm
Length
36"
Manufacturer
Kramer Electronics LTD
Manufacturer Website Address
http://www.kramerelectronics.com
Product Type
IR Receiver
Compare
Contract Item
Item Code: 4529160
Description
UNSPSC Code
Weight
0.12lb
Height
1.7in
Width
3.2in
5in
Brand
Brand Name
Category
Remote Control Extenders
Host Interface
3.5 mm
36"