Centon LTSC13-MIA Carrying Case (Sleeve) for 13.3" Notebook - Black - Bump Resistant - Neoprene Body - Faux Fur Interior Material - University of Miami Logo - Retail
Category Carrying Cases
Contract Item
Item Code: 3783407
Category Carrying Cases
Manufacturer Centon Electronics
Description
UNSPSC Code
Weight
0.5lb
Height
10in
Width
13in
Length
1in
Application/usage
Notebook
Brand
Centon
Brand Name
Centon
Category
Carrying Cases
Durability
Bump Resistant
Limited Warranty
1 Year
Manufacturer
Centon Electronics
Manufacturer Website Address
http://www.centon.com
Maximum Screen Size Supported
13.3"
Package Type
Retail
Product Color
Black
Product Material
Neoprene
Product Type
Carrying Case
Style
Sleeve
Compare
Contract Item
Item Code: 3783407
Description
UNSPSC Code
Weight
0.5lb
Height
10in
Width
13in
Length
1in
Application/usage
Notebook
Brand
Brand Name
Category
Carrying Cases
Durability
Bump Resistant
Limited Warranty
1 Year
Manufacturer
Centon Electronics
Manufacturer Website Address
http://www.centon.com
Maximum Screen Size Supported
13.3"