Axiom 4GB DDR3L-1600 Low Voltage SODIMM - AX31600S11Z/4L - 4 GB - DDR3 SDRAM - 1600 MHz DDR3-1600/PC3-12800 - 1.35 V - Non-ECC - Unbuffered - 204-pin - SoDIMM
Specifications
0.01lb
0.16in
1.18in
5.25in
RAM Modules
Notebook
SODIMM
2.7"
Lifetime
Axiom Memory Solutions
AX31600S11Z/4L
4 GB
1600 MHz
DDR3-1600/PC3L-12800
DDR3L SDRAM
204-pin
4GB DDR3L-1600 Low Voltage SODIMM - AX31600S11Z/4L
RAM Module
0.14 oz
1.2"